01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Вітаємо Вас на нашому сайті!

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України 1 рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений спеціалізований підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва».

 

За 85 років свого існування коледж (раніше технікум) випустив у світ понад 15 тисяч фахівців .Серед них – як першокласні спеціалісти, так і політики, чиновники, підприємці, науковці й навіть співаки. Візитною карткою закладу є імена відомих людей, зокрема Геннадія Капралова, колишнього голови Черкаської обласної ради, Григорія Діхтяренка, ученого-агронома, колишнього депутата Верховної Ради України, Григорія Іванченка,доктора наук, декана Київського національного університету будівництва та архітектури та багатьох інших.   

 

    Спроби створити в Тальному навчальний заклад були ще в ХІХ ст. 1837 року граф Петро Шувалов просив дозволу в Святійшого Синоду на відкриття двокласної сільськогосподарської школи. Імовірно, графові потрібні були освічені спеціалісти, бо ж мав понад 30 тисяч гектарів землі, на якій працювали більше п’яти тисяч селян із навколишніх сіл. Однак дозволу не було. І лише 1927 року в графському палаці, який відібрала радянська влада, все-таки розмістилася сільськогосподарська школа.
    Школу згодом реорганізували в технікум технічних культур. Створювалися нові факультети: агрономії, зоотехнії, ветеринарії, механізації. А 1967 року сільськогосподарський технікум став будівельним, а директором призначили Івана Куяна,який 33 роки очолював наш заклад. Природжене вміння Івана Григоровича налагоджувати партнерські стосунки, домовлятися, працювати з людьми й невичерпна енергія втілилися в побудову спортивного залу, нового приміщення бібліотеки, 5-поверхового гуртожитку на 220 місць, котельні, а 1983 року зведено новий 4-поверховий навчальний корпус.
     Пишаємося ми й тим, що Тальнівський будівельний технікум одним із перших на Україні в 1990 році отримав статус будівельно-економічного коледжу,а в 2000 році на його базі був створений економіко-математичний ліцей для обдарованих дітей ,який є одним з кращих в Черкаській області.
     Завдяки самовідданій праці викладачів, успішному навчанню багатьох поколінь студентів, доброзичливій підтримці всіх небайдужих людей, коледж по праву є загальновизнаним у нашій державі . Сьогодні-це заклад із сучасними навчальними корпусами, де обладнано більше 30 лабораторій та кабінетів, спортивним комплексом зі стадіоном, цілим містечком будівель: гуртожитком, бібліотекою, їдальнею,лазнею-сауною. Найціннішим надбанням коледжу є колектив викладачів та співробітників, які всі свої сили, великий практичний та життєвий досвід передають майбутнім фахівцям. Але найбільша наша гордість- це студенти,яких навчається на 4 відділеннях близько 600 осіб і які мають змогу здобути не тільки якісну освіту,а й всебічний духовний розвиток.
     Коледж тісно співпрацює з Уманським національним університетом садівництва, провідними вищими навчальними закладами України ІІ-ІV рівнів акредитації.

    Ми згуртовуємо навколо себе випускників, щоб не забували стін рідної альма-матер, відшукуємо партнерів. Це має об’єднати навколо коледжу однодумців, для яких важливі й дорогі його ідеали й традиції. Сподіваюся, ці люди сприятимуть оновленню й розвитку коледжу. Комфортні умови навчання й проживання студентів, належна матеріально-технічна база, кваліфікований викладацький склад і попит на ринку праці випускників – критерії, які визначають рівень коледжу.
  Ми, безперечно, будемо йти в ногу з часом: використовувати найсучасніші досягнення інформаційно-навчальних технологій, запроваджувати нові спеціальності, а отже – випускати кваліфікованих спеціалістів, які були б конкурентоздатними й легко знаходили роботу. Бо ж маємо досвід і бажання творити заклад освіти принципово нового рівня.
   Тож запрошую Вас розгорнути сторінки цього інтернет – видання й ознайомитися з історією та сьогоденням нашого коледжу. Сподіваюся на взаєморозуміння та плідну співпрацю. Зичу доброго здоров'я, щастя й успіхів усім студентам і співробітникам коледжу, всім нашим поціновувачам!


З повагою в.о. директора ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС

Андрющенко А.М.

 

Коментарі   

 
0 #1 Наталія Кононец 16.06.2014, 15:41
Шановні колеги! Звертається до Вас викладач інформатики та комп'ютерних технологій Аграрного коледжу управління і права Полтавської ДАА к.пед.н. Кононец Наталія Василівна. Запрошуємо Ваших викладачів інформатики до обміну досвідом, до участі у спільних всеукраїнських проектах. Прохання до Ваших викладачів інформатики написати мені на цю адресу: . Деталі обговоримо пізніше. З повагою, Наталія Кононец
Цитата