foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаЗміни до розкладу

Розклад занять на 23.02.2018р., П’ятниця

 

Розклад занять на 23.02.2018р., П’ятниця

Заняття за чисельником

Будівельне відділення

БС-11,

1

Історія України

105

БП-13

1

ОРБК

102

БС-12

2

Економічна теорія

105

 

2

Інженерна геологія

ЛБМ

 

3

Світова література

105

 

3

ТіОБВ

103

 

4

Світова література

105

 

4

 

 

БС-21

1

Інженерна геодезія

ЛБМ

БС-22

1

Математика

103

 

2

Іноземна мова

14 1\2

 

2

Фізична культура

 

 

3

Іноземна мова (курси)

14 1\2

 

3

Іноземна мова (курси)

14 1\2

 

4

Іноземна мова (курси)

14 1\2

 

4

Іноземна мова (курси)

14 1\2

БП-23

1

Сантехобладнання буд.

203

БС-31

1

Фізичне виховання

 

 

2

Економіка будівництва

203

 

2

ОРБК

102

 

3

Охорона праці в галузі

203

 

3

Вища математика

102

 

4

Експлуатація буд.

203

 

4

 

 

БС-32,

1

Основи менеджменту

13

 

 

 

 

БП-32,

2

Конструкції буд.

302

 

 

 

 

БА-32

3

Фізичне виховання

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

Відділення економіки та програмування

ЕС-14,

1

Українська література

202

ПС-16

1

Світова література

15

ФС-15

2

Математика

15

 

2

Математика

103

 

3

Економічна теорія

15

 

3

Українська література

202

 

4

Економічна теорія

15

 

4

Українська література

202

ЕС-24

1

Іноземна мова

14 1\2

ФС-25

1

Іноземна мова

14 1\2

 

2

Українська література

202

 

2

Українська література

202

 

3

Іноземна мова (курси)

14 1\2

 

3

Іноземна мова (курси)

14 1\2

 

4

Основи нормув. і ОП

13

 

4

 

 

ПС-26

1

Фізика (електрика)

302

ПС-35

1

ООП

Ч.З.

 

2

Архітектура компют.

13

 

2

Бази даних

Ч.З.

 

3

Основи програм. і АМ

13

 

3

Бази даних

ЛБМ

 

4

Іноземна мова (курси)

14 1\2

 

4

 

 

ЕС-34

1

Контроль і ревізія

12

ПС-46

3,4,5 пара – навчальна практика з ООП

 

2

Економічний аналіз

12

 

в ауд. Ч.З.

 

3

Фінансовий облік

12

 

 

 

 

 

4

Облік і звітність БУ

12

 

 

 

 

ЛІЦЕЙ

8кл.

1.

Хімія

08

9кл.

1.

Фізика

КХ

 

2.

Зарубіжна література

08

 

2.

Історія України

КХ

 

3.

Українська мова

08

 

3.

Хімія

КХ

 

4.

Біологія

08

 

4.

Українська література

КХ

10кл.

1.

Алгебра

07

11кл.

1.

Економіка

14/3

 

2.

Геометрія

07

 

2.

Фізика

14/3

 

3.

Фінансова грамотність

07

 

3.

Модуль числа

14/3

 

4.

Фізика

07

 

4.

 

 

 

Розклад занять на 24.02.2018р., Субота                                        

ЛІЦЕЙ

10кл. 1. Технології (ІІ-підгрп.)                       11кл.   1.Екологія КХ

           2. Технології (ІІ-підгруп.)                                  2.Хімія КХ

  

Останнє оновлення: Четвер, 22 лютого 2018, 13:14
by joomlana.net