01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Студентська рада

НАША СТУДЕНТСЬКА РАДА

logo1Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

Студентська Рада Тальнівського будівельно-економічного коледжу – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються внашому навчальному закладі.

Детальніше...

separator

- План роботи Студентської ради ВСП Тальнівського будівельно – економічного коледжу Уманського НУС на ІІ семестр 2016-2017 н.р.

- Список Студентської Ради коледжу на II півріччя 2016-2017 навчального року

separator

Студентська конференція

 

01Студентська звітно-виборна конференція

7 березня 2018 року в Тальнівському будівельно-економічному коледжі пройшла студентська звітно-виборна конференція на якій обирали членів студентської ради з поміж студентів коледжу. На ній були присутні заступник директора Даценко Т. А. , викладач коледжу, голова студпрофкому Булавка О. І., представники студентських груп. Обиралися члени студентської ради згідно положення про Раду. На початку конференції Даценко Т. А. ознайомила присутніх із Статутом – основним документом студентського самоврядування. Студентка коледжу, заступник голови студентської ради Нирко Ангеліна прозвітувала про роботу за минулий рік.

8 Березня

 

8 MarchШановні жінки - працівники коледжу та юні коледжанки!
Щиросердно вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!

Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, а серед них-чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які незгоди. Бажаємо, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм. Хай сонце заходить з весною у Ваш дім, хай зі снігом розтануть і біль Ваш, і гнів, хай білий підсніжник любов принесе і хай Вам завжди удача буде!

Студентська рада коледжу

.

День святого Валентина

 

Шановні викладачі, працівники коледжу та студенти!

valen-dayПрийміть наші щирі вітання з чарівним і таким довгожданим для кожного з нас святом – днем святого Валентина. Нехай кожному завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття. Хай ваші домівки не покидає кохання та радість. А рідні та близькі люди завжди будуть уважні до Вас та дарують незабутні враження. А той, хто ще не знайшов свою половинку, нехай неодмінно знайде її в це чудове свято. Тож хай день Закоханих принесе Вам масу позитиву, чогось нового в життя та виконає найзаповітнішу мрію кожного з Вас.

Студентська рада коледжу

.

З Днем святого Миколая!

 

336594 1З днем св. Миколая!

Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить.
У віконце заглядає, подарунки підкладає.
Звечора повірте в диво, ну а зранку вже сміливо
Під подушку заглядайте і дарунки забирайте.

Якщо там порожнє місце, то це свідчить ось про це:
Він здійснив Ваші бажання ще сьогодні спозарання,
Він молитву Вашу чув, у кімнаті Вашій був
І за Вашу щиру віру дарував Вам щастя міру,

Пуд здоров’я і пуд віри, кілограмів сто надії,
Фунтів міліон любові і кохання не на слові,
А каратів так відерце він вживив у Ваше серце.
Ну і ще букет удачі і добра у Вашу вдачу.

Щедрий, добрий чарівник чарував над Вами й зник.
Ваші очі тепер сяють, Миколая прославляють.
Новий рік не за горами, нове щастя уже з Вами.
Я із святом Вас вітаю й віри в диво Вам бажаю!

Студентська рада коледжу