01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

P3У середу, 17 вересня, відбулася зустріч членів Студентської ради коледжу та учасників Конференції з одним із тальнівських героїв – Приходою Віталієм Юрійовичем , воїном-учасником сьогоднішніх страшних подій на сході України . Ця зустріч для нас була зовсім несподіваною, але дала багато корисного. Головною її метою була передача грошей, які були зібрані силами викладачів та студентів ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС, для допомоги нашим бійцям в зоні АТО.

Розповіді учасника теперішньої війни були дуже хвилюючими, незбагненними і життєвими. Спостерігати за розвитком подій з екранів телевізора, зовсім не те, що слухати все з уст очевидця. Доки говорив­­­ ­­ Віталій Юрійович, у залі панувала повна тиша, здавалося, що ніхто не хоче пропустити жодне слово, жоден звук. Ми б там сиділи довго, та час невпинний і ми неP1 зогледілися, як пройшло 2 години. Під час цієї зустрічі, мабуть, у кожного в якийсь момент проступали сльози на очах, постійно виникали якісь хвилюючі питання, на які Прихода давав чіткі та зрозумілі відповіді.

Ми всі щиро вдячні пану Приході, що він знайшов час, щоб навідати нас! Ми дякуємо його матері – Галині Анатоліївні Приході, яка працює в коледжі лаборантом, що зростила і виховала такого мужнього і вірного своїй країні сина! Ми вдячні Богу, за те, що на цій землі ще є люди, які готові віддати навіть своє життя за добробут і злагоду в країні!

P2Молімося за наших близьких, знайомих, за всіх, хто зараз відвойовує суверенітет і волю України! Не забуваймо про них і допомагаймо!!!


Дика Анжеліка, член студради коледжу, студентка ЕС- 34 групи.