01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

IMG 201924 квітня в Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбулася тематична виховна година, присвячена Великодню, яку організувала та провела Якименко Л. А. В актовій залі студенти академічних груп БС-21, ЕС-14, ФС-15, ЕС-24 та вихованці садочків і шкіл, що завітали до нас на свято, показали невеличку виставу, в якій співали веснянки, водили хороводи , закликали весну, чекаючи Великдень, читали святкові вірші.

Вистава була цікава, повчальна та нагадала усім присутнім значення мальованих писанок, пасхальних куличів та Великодніх традицій.

На завершення заходу заступник директора Даценко Т. А. подякувала нашим талановитим акторам-аматорам за ці прекрасні хвилини високої духовності та побажала цікаво й стримано провести прийдешнє свято - Великдень.

Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!

Карман Юлія – член студентської ради коледжу