01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

DSC0268511 квітня 2019 року в Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбувся День відкритих дверей.

Відвідали наш навчальний заклад багато майбутніх абітурієнтів із Тального, Тальянок, Майданецького, Вільхівця Звенигородського району та Молодецького й Вікторівки Маньківського району.

У затишній актовій залі перед майбутніми студентами виступив директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Андрющенко Андрій Миколайович. У своєму виступі директор наголосив, що серед ВНЗ ми - той коледж, що дивиться в майбутнє, і наша мета - це підготовка висококваліфікованого спеціаліста, людини творчої, ерудованої, компетентної, усесторонньо розвиненої. І сьогодні ми готові й можемо підготувати такого рівня фахівця, керівника, а в майбутньому-ученого,науковця, адже наші знання й уміння служитимуть нашій рідній Україні і її народу, бо прийшов саме той час, коли інтелект, знання, творчість стають пріоритетом, головною продуктивною силою.

Після зустрічі з директором коледжу абітурієнти мали змогу переглянути презентації за спеціальностями програмування, будівництва, дизайну, фінансів, обліку та аудиту. Перед ними виступали як викладачі, так і студенти-сьогоднішні випускники: Курченко Яна, Макарова Олена, Майчук Ірина. Строєвий Сергій, студент 3 курсу програмування, показав власний винахід-сконструйований робот, чим дуже зацікавив усіх присутніх.

Усім гостям був запропонований смачний обід, який також додав приємних вражень, та солодощі.

На завершення зустрічі абітурієнтів привітали студенти коледжу-творчі колективи аматорського мистецтва, підготовлені Якименко Л.А. На адресу глядачів лунали щирі українські пісні, звучали чудові поезії, виконувалися хореографічні композиції.

Багатогранність творчості студентів була підкреслена відзнаками, грамотами, подяками, які вручив директор Андрющенко А.М. кращим студентам-переможцям у науковій діяльності, учасникам Всеукраїнських олімпіад, аматорського мистецтва та переможцям у спартакіадах.

Сподіваємось, що наші зусилля були недаремними, і кожен, хто завітав до нас на День відкритих дверей, зробить свій вибір і незабаром поповнить ряди майбутніх першокурсників.

DSC02698 DSC02718 DSC02719 DSC02723 DSC02728

DSC02735 DSC02740 DSC02758 DSC02771