01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

01 n

31 жовтня до нашого коледжу з концертною програмою завітали студенти та студентська рада Уманського Національного Університету Садівництва. Вони ж одразу здивували переповнену залу глядачів , своїми дивовижним та незрівняними талантами . Наші старші друзі показали нам сучасні танці, ніжні та тендітні пісні ,що линули від їхнього серця , художнє читання , КВК та інші номери, що сплелися у єдиний мистецький вінок. Також відбулося засідання студентської ради Уманського Національного Університету Садівництва та Тальнівського Будівельно-Економічного Коледжу, де кожен обмінювався ідеями , пропозиціями для поліпшення роботи студентських рад.


Обмінявшись досвідом студентські ради склали домовленість про те, що й надалі підтримуватимуть зв'язок один з одним . На завершення засідання усі присутні на ньому зробили спільні фотографії , щоб не забувати цієї зустрічі та цих моментів.

Карман Юлія - член студентської ради коледжу

02 n 03 n 04 n 05 n

06 n 07 n 08 n 09 n