01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

01Геловін – одне із містичних і загадкових свят на нашій планеті .Його завжди чекають. І ось сьогодні воно завітало і до нас - Тальнівський будівельно-економічний коледж та принесло масу несподіванок і загадок. Усі студенти-артисти були одягнені й розфарбовані у різних містичних героїв і це ще більше додавало реалістичності й загадковості їхнім талантам. Третьокурсники показали, які випробування потрібно пройти, щоб стати справжнісінькою, досвідченою «відьмою». Студенти першого курсу здивували глядачів тим, що розповіли і показали, як готуються до геловіна сім’ї, що віднеслись до цього свята дуже серйозно. А студенти групи ЕС-24 професійно виконали сучасний танець, в якому довели, що добро завжди перемагає зло.

На завершення свята кожен із глядачів міг взяти участь у веселих вікторинах та невеличких змаганнях на швидкість, логіку, мислення, кмітливість та спритність. Це свято надовго запам’ятається усім студентам та викладачам, бо прийшло весело, з жартами, в міру костюмовано. Студентська молодь дякує ініціаторам та організаторам загадкового свята, а саме – групі ФС-35, за гарне, святкове, подароване театралізоване дійство.

Карман Юлія – член студентської ради коледжу

02 03 04 05-1 06-1