01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

01У жовтні місяціна стадіоні коледжу між командами академічних груп проходили спортивні змагання з футболу . Участь у змаганнях брали 6 команд. Кожна команда мала можливість показати наскільки вона смілива , спортивна та має незламний дух до перемоги. Вражаючи своєю швидкістю бігу, пасуючи м’яч , спортсмени забивали і забивали нові, переможні голи. Найбільш захоплюючі матчі були між командами старшокурсників. Вболівальники від таких запеклих змагань дістали масу позитивних емоцій та змогли підтримати команду, яка була їм більш до вподоби.


На завершення оголосили результат змагань: перше місце дістала команда четвертого курсу. Друге місце - третього курсу. Третє місце виборола команда другого курсу. Четверте - група БС-13. П’яте – група БС-11,12. І шосте - група ПС-16. Також відбулися змагання між командами дівчат першого та другого курсів.

02 03 04 05 06

Наші спортсменки змогли показати якими потрібно бути вправними та зосередженими , щоб досягти мети – перемоги в змаганнях. Кожен курс зміг показати найкращі результати, але перемогу дістала лише одна команда. І це була збірна команда другого курсу.Усім командам вручили подарункові солодощі. Побажаємо спортсменам коледжу спритності, завзятості і надалі загартовувати себе у різних видах спорту та досягати високих результатів.

Карман Юлія – Член студентської ради коледжу