01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

d14Студентство це найкращий час життя, коли проходять дивовижні моменти, радість та сміх, цікаві, але й іноді нелегкі дисципліни, вірні друзі… І ці моменти ти незабудеш все своє життя. Ось і сьогодні, 17 жовтня 2018 року, настав важливий момент для всіх перших курсів Тальнівського будівельно-економічного коледжу, адже вони стають справжніми студентами. Усі коледжани разом із викладачами в такий сонячний день зібралися біля головного корпусу, щоб разом дружньо прийняти у сім’ю студентства першокурсників. У цей святковий день кожен з них отримав залікову книжку та вітальну листівку від студентської ради, що засвідчує їхнє навчання у такому дивовижному навчальному закладі, як наш коледж.

Гордо вперше тримати такий важливий для студента документ, як залікова книжка, але згодом до неї звикаєш і вона стає твоїм супутником на всі студентські роки. Також на цьому урочистому святі було оголошено випускниками наказ першокурсникам та у відповідь прозвучала їх клятва. На завершення свята артисти-аматори коледжу майстерно виконали сучасний танець. Студентська рада бажає усім студентам усвідомленого ставлення до навчання, активного студентського життя, незрадливого кохання та довгоочікуваного миру нашій рідній Україні.

 d01 d02 d03 d04 d05 d06 d07 d08 d09 d10 d11 d12 d13

Карман Юлія - член студентської ради коледжу