01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

den vch01День працівника освіти відзначають у нашому коледжі кожен рік. Але цей рік запам’ятається надовго тому, що на це свято свої таланти розкрили не тільки студенти, а й викладачі та працівники коледжу. Кожен художній виступ був оригінальний, красивий, незабутній. Найцікавішим було те, що в кожній академічній групі проводилося опитування та тему : «Яку із запропонованих номінацій ви б присвоїли викладачам?». І ось на святі було оголошено : на номінацію «Золоте серце» обрали Поліщук Наталію Петрівну; номінацію «Шоколадний заєць» отримав Каплюченко Микола Андрійович; «Богиня гламуру» стала Горденко Людмила Петрівна, «Людиною – антистрес» вважається Довгань Олександр Володимирович. І на сам кінець номінацію «Кандидат в президенти» дістав Соколенко Сергій Васильович. Свято стало для всіх незабутнім.


den vch02 den vch03 den vch04 den vch05 den vch06 den vch07

Ми дістали масу позитивних емоцій та багато задоволення. І цим особливо завдячуємо культорганізатору Якименко Л.А. та нашим студентам і викладачам, які старанно готували для нас свої вітання та змогли ними здивувати настільки, що словами не передати. Тож, студентська рада вітає усіх працівників коледжу з професійним святом та бажає міцного здоров׳я, успіхів у житті та здійснення заповітних мрій!

Член студентської ради коледжу Карман Юлія Павлівна

den vch08 den vch09 den vch10 den vch11 den vch12 den vch13 den vch14 den vch15 den vch16

 

я, успіхів у житті та здійснення заповітних мрій!