01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

01Лазертаг, або лазерний бій, - військово-спортивна гра, суть якої полягає в ураженні гравців і спеціальних інтерактивних мішеней. Зброя, якою грали у цю гру, називається тагер, у якому є динамік, що повідомляє про початок гри, влучення в учасника та закінчення гри.

20 квітня студенти нашого коледжу взяли участь у цій цікавій грі, що відбувалася на базі відпочинку «Дахнівська Січ» поблизу м.Черкаси. Територія, де проходила гра, займає 300 м.кв. На гру давалося «4 життя». У тагера (зброя, якою грають у лазертаг) є 5 обойм по 30 патронів. Учасникам на голову одягали пов׳язки, на яких було 4 датчики й акумулятор, що сканував гравця до грудної частини. Прийняли наших студентів дуже добре, провівся інструктаж та тренувальний матч для всіх команд для того, щоб усі учасники зрозуміли суть гри. Наша команда грала проти таких двох команд : СЄУ, ЧНУ. Команда називалася ТБЕК, її учасники : Обухов Ю. (БС-11,12), Заєць Ю.(ПС-16), ЗахаревичО.(ПС-16), Соколов Д.(ЕС-24), Вишневський А.(ПС-26), Калиушко О.(ПС-26), Слизький Б. (ПС-26),Поліщук Ю.(ЕС-34). Учасники з інших команд – переважно студенти 4-го курсу.

02 03

Наша команда коледжу зайняла 2-ге місце, учасники отримали почесні грамоти й додатковий час для ще однієї гри між собою.

Дякуємо студентам-учасникам гри лазертаг за здобуту перемогу та бажаємо їм подальших здобутків у таких цікавих спортивних іграх.

Студрада коледжу