01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Наша студентська рада це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

Студентська Рада Тальнівського будівельно-економічного коледжу – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються внашому навчальному закладі.
Студенти, які тут працюють – це талановиті, креативні та амбіційні люди, що старанно та наполегливо діляться своїми ідеями та натхненням з кожним із коледжан.
Дуже важливо, коли студентське життя не закінчується за стінами навчального корпусу, адже кожен день – це ще одна неймовірна можливість, яку кожен із нас просто зобов’язаний використати на всі сто.

Розвиватися, працювати та вдосконалюватися – ось девіз Студентської Ради найкращого коледжу!

Головні цілі та завдання Студентської ради ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж:

- забезпечення виконання студентською молоддю своїх обов’язків як громадянина i студента;

- сприяння навчальній, науковій та творчій дiяльностi студентів;

- органiзацiя дозвілля та відпочинку студентів; участь в охороні громадського порядку; сприяння i створення необхідних соціально-побутових умов для студентів коледжу;

- виховання патріотизму, потреби дотримуватися чинного законодавства, моральних та етичних норм; пропаганда здорового способу життя, запобігання вчиненню студентами правопорушень, вживанню ними алкоголю, наркотиків та iн.;

- захист законних прав та iнтересiв студентів у органах державної влади та управління;

- органiзацiя культурно-освітньої та фізкультурно-масової роботи.