01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

TvcYlDgABToМіжнародний день студента – це свято, що асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. День студента – це свято миру, боротьби за демократичне суспільство, свято надії, любові, добра. Воно показує волелюбність і патріотизм усього суспільства, є символічним об’єднанням студентів усіх навчальних закладів.

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. А як щемно дивитися, коли дорослі зі сльозами щастя на очах згадують прекрасні, повні веселощів роки.

17 листопада і в нашому коледжі святкували Міжнародний День студента. Крім викладачів та студентів на свято завітали гості: заступник голови РДА Півторак Т.О., депутат обласної ради, ветеран АТО, лікар Юрченко О.В., представники від благодійника і мецената, доктора економічних наук Мовчана В.П.

Студенти підготували святковий концерт, в якому показали артистичність, виконавську майстерність, оригінальність. У кожного з присутніх студентів була можливість виграти у безпрограшну лотерею призи, які обов’язково стали б їм у пригоді.

av82m1Nx7j4 QG9iTXeWrGI YOLPPzz9N64

Відкрили свято танцювальний колектив коледжу та солістка Ірина Іщенко вокально-хореографічною композицією «Заграва» ( керівник Людмила Якименко).

kS2szMcwtDEЗ привітанням до студентів звернувся Андрій Миколайович Андрющенко – директор, доцент, кандидат економічних наук, а студентам, які брали активну участь у громадському житті коледжу, проявляли активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного Дня студентів, вручив подяки, а грошові винагороди - від мецената Мовчана В.П.

Щиро і тепло привітали студентів та викладачів зі святом гості Півторак Т.О. та Юрченко О.В.

Гарного настрою додало музичне вітання викладачів Тальнівської дитячої музичної школи під керівництвом Оксани Овчаренко. Затамувавши подих, усі присутні були зачаровані грою на флейті Олександра Квасніцького, викладача ДМШ, лауреата Всеукраїнських та регіональних конкурсів.

Попри веселощі, не забули про тих, хто стоїть на захисті нашого демократичного суспільства – наших мужніх воїнів АТО та героїв Небесної Сотні. Їх пом’янули хвилиною мовчання. А студенти групи ПС-16   Безусий Владислав та Слизький Богдан присвятили пам’яті героїв пісню.

Справжнім «театром масок» став запальний флешмоб, яким вийшла привітати студентів група ЕС-24 в образі викладачів. Всі були приємно вражені. Нашим

«викладачам» аплодували стоячи.

Піснею «Ми – будівельники» студенти групи БС-11, БС-12 привітали зі святом студентів - випускників.

Романтичного настрою глядачам додала пісня студентки першого курсу Будюк Дарини «Намалюю тобі зорі» та пісня студентки другого курсу Томченко Анастасії

«Цвіте калина».

Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, прагненню досконалості, неповторної миті, становлення особистості та творчості.

І ось реалії студентського життя додали гарного настрою майстерно змонтоване відео від групи   ПС-25. Неабиякий талант актора показали студенти ПС-16 групи комічним фрагментом із повісті «Кайдашева сім’я» (Бондаренко Ігор, Строєвий Сергій та Хавронюк Олександр).

Захід було завершено запальним сучасним танцем «Зумба».

Свято принесло всім присутнім море позитивних емоцій та заряд гарного настрою на увесь навчальний рік.          

                                               Член студентської ради Наталич Інна