01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

131020161744132918       Вранці 13 жовтня сильний вітер та дощ віщували на негоду протягом дня, проте такі погодні умови не змогли захмарити святкового настрою студентів та працівників коледжу. Адже за всю історію навчального закладу за ініціативою директора коледжу Андрющенка Андрія Миколайовича, доцента, кандидата економічних наук, започаткована посвята першокурсників у студенти та визначено цей день, як святковий.

       Під звуки духового оркестру коледжами, запрошені гості та мешканці міста заповнювали глядацьку залу районного будинку культури. Розпочинається свято. Ведуча Людмила Якименко до слова запрошує директора коледжу, який щиро і тепло привітав усіх, а особливо першокурсників з таким яскравим для них днем та з великим святом Покрови Пресвятої Богородиці. Щирі вітання лунали від гостей: заступника районної ради Любомської В.О., заступника районної адміністрації Півторак Т.О., почесного директора коледжу Куяна І.Г., кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Гузера Б.С.

131020161744127185945 IMGA0001 IMGA0003

     І ось – хвилююча мить кожного першокурсника. На сцену почергово виходять студенти академічних груп на чолі з кураторами: БС-11, БС-12 (куратор Міняйло О.О.), БП-13 (куратор Булавка О.І.), ЕС-14, ФС-15 (куратор Кутова О.О.), ПС-16 (куратор Городенко Л.П.), БС-22 (куратор Копійченко Н.О.). Усі першокурсники отримали документ студента і були освячені отцем Василем із Кривоколінського Свято-Воскресенського храму. Приємною несподіванкою та подарунком, який підготував директор коледжу Андрій Миколайович, стала концертна програма від танцювальних колективів Уманського НУС (художній керівник Наталія Шаповаленко) – народного самодіяльного ансамблю танцю «Нивка», дитячої хореографічної студії «Уманська перлинка», театру сучасного танцю «Модерн», солістки Марії Балан. Лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів показали високий рівень виконавчої майстерності і артистизму.

     Свято вдалося на славу.

 IMGA0005 IMGA0008

 

Голова Студентської Ради Чернуха Лілія.