01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Студентська рада

НАША СТУДЕНТСЬКА РАДА

logo1Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.

Студентська Рада Тальнівського будівельно-економічного коледжу – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються внашому навчальному закладі.

Детальніше...

separator


- План роботи Студентської ради ВСП Тальнівського будівельно – економічного коледжу Уманського НУС на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

- Список Студентської Ради коледжу на II півріччя 2018-2019 навчального року

separator

День пам’яті та примирення

 

8 травня працівники коледжу та студентська рада взяли участь у відзначенні Дня пам’яті та примирення. Вшановуючи пам’ять загиблих у ІІ Світовій війні студентська рада поклала квіти до могили майора Скворцова – визволителя м. Тального. Також студентські групи та викладачі у цей день відвідали реквієм- концерт у районному будинку культури та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання, що полягли за наше життя та мир на рідній землі.

IMG 20190508 104347 IMG 20190508 104534

Акція «Чисте довкілля»

0510 квітня 2019р.у нашому коледжі за ініціативою студентської ради відбулася акція «Чисте довкілля». Були залучені студентські групи коледжу, які активно прибирали територію нашого навчального закладу, парк та стадіон. Багато студентів зрозуміли, що смітити – легко, а прибирати – не так просто.

Отже, наш коледж за чисте довкілля!.

Дитяче серденько, живи!

Всеукраїнська акція «Дитяче серденько, живи!»

Студентська рада залучила всіх студентів коледжу до Всеукраїнської акції «Дитяче серденько, живи!» - збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні. Усі кошти, які були зібрані студентами коледжу та учнями ліцею, були перераховані у дитячі лікарні. Студентська рада щиро висловлює слова подяки тим, хто не був байдужий та залучився до цієї акції.

1 2 3

Студент року 2019

0113 травня в Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбувся конкурс «Студент року 2019». Участь взяли найкращі студентки коледжу: Курченко Яна ФС-35, Макарова Олена ЕС-34, Свірідова Юлія БС-22, Будюк Дарина БС-32. Вони демонстрували своє вміння, розповіли нам про себе, показали глядачам свій рівень інтелекту чотирьох непростих конкурсів: «Візитка», «Захист творчого проекту», «Якби я був…», «Світ моїх захоплень». Напевне найцікавішим з цих конкурсів став «Якби я був..». Глядачам було цікаво спостерігати як би учасниці повели себе будучи головою обласної студентської ради чи міністром фінансів тощо. Крім глядачів за конкурсантами спостерігало досвідчене журі у складі Горпинченка В. В., Копійченко Н.О., Кутової О. О. та Кулик О.Г. Вела конкурс заступник директора з виховної роботи Даценко Т.А.