01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Вітаємо Вас на сторінці Відділення профільної школи

ВСП Тальнівський будівельно – економічний коледж УНУС

У нас Ви можете ознайомитися із навчальним процесом та життям відділення, знайти безліч цікавої інформації.

Ласкаво просимо!

 «Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, – з людиною».

В.О. Сухомлинський


Наш коледж - це сучасний навчальний заклад, який дбайливо зберігає та примножує кращі традиції навчання і виховання, керується сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг України.

 Сучасній молоді для успішного оволодіння азами обраної професії необхідний високий рівень загальноосвітньої підготовки. Організацією навчання студентів першого та другого курсів займається відділення профільної школи Коледжу, що створене   відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2018 року № 570 «Про затвердження типової освітньої програми профільної середньої освіти закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової середньої освіти», 20 серпня 2018 року.

Робота відділення направлена на закріплення умінь і навичок, опанованих сьогоднішніми студентами ще в середній школі, підвищення рівня їхніх знань із дисциплін загальноосвітньої підготовки.

Викладачі, задіяні в роботі відділення профільної школи впроваджують у навчально-виховний процес активні методи навчання, інноваційні технології оволодіння знаннями. Під час проведення занять широко використовуються нестандартні методи (урок-гра, лекція-подорож, інтегровані заняття), активно застосовуються засоби інформаційних технологій, що активізує пізнавальну діяльність студентів. З метою підвищення власного інтелектуального рівня студенти, крім основних занять, можуть брати участь у предметних олімпіадах, тематичних конкурсах, вікторинах, проявити себе в дослідницькій роботі Малої академії наук , відповідно до своїх здібностей, нахилів та вподобань.

В індивідуальній роботі зі студентами наші викладачі використовують особистісно орієнтований підхід, який враховує потенціал і рівень розвитку кожного студента, вікові та психологічні особливості, що дає можливість розвивати його творчі здібності.

Kyluk

Відділення профільної школи з 20.08.2018 р. очолює
Кулик Ольга Георгіївна,
спеціаліст вищої категорії, викладач економіки.


До складу відділення ввійшли циклові комісії:

- загальноосвітньої підготовки

- гуманітарної та соціальної підготовки

 Screenshot 2 Screenshot 3

Screenshot 4 Screenshot 5