01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Відомості про відділення

  

prjeimushhjestvoБудівельне відділення створене в 1967 році. Підготовка фахівців здійснюється на базі 9-ти, 11-ти класів та на базі диплому кваліфікованого працівника за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікацією технік-будівельник та технік-дизайнер.GorpunchenkoЗ 2014 року виконує обов’язки зав. будівельного відділення викладач вищої категорії Горпинченко Віктор Володимирович, який працює в коледжі з 1983 року та викладає дисципліну «Технологія і організація будівельного виробництва».

Циклову комісію профілюючих дисциплін будівельного відділення очолює викладач І категорії Самардак Олександр Віталійович. До складу циклової комісії входять ще сім досвідчених педагогічних працівників, які мають базову освіту, що співпадає з профілем спеціальності. Це викладач вищої категорії Басараб Володимир Аксенійович, викладач І категорії Бридкий Олександр Володимирович, викладач І категорії Булавка Олександр Іванович, викладач вищої категорії Даценко Олег Іванович, викладач вищої категорії Зубченко Олександр Миколайович, викладач І категорії Ряба Галина Павлівна, викладач І категорії Соколенко Сергій Васильович.

У коледжі на базі будівельного відділення є лабораторія будівельних матеріалів, кабінети будівельних конструкцій, креслення, дизайну інтер'єру, основ розрахунку будівельних конструкцій, будівельної механіки, дипломного та курсового проектування.

bud vid 01 bud vid 02 03 bud vid 08

З часу існування будівельного відділення, дипломи будівельників та дизайнерів отримали понад 6 тисяч спеціалістів, що працюють на технічних, інженерних та керівних посадах організацій по всій Україні та за її межами.

Випускники фаху 192 „Будівництво та цивільна інженерія” мають змогу продовжити своє навчання і здобути вищу освіту за фахом у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації відповідно до ступеневої освіти. У коледжу налагоджені зв’язки з Львівським державним аграрним університетом, Кіровоградським національним технічним університетом, Черкаським державним технологічним університетом та Київським національним університетом будівництва та архітектури, де випускники коледжу мають змогу за скороченим терміном продовжити навчання на денній та заочній формі. Багато випускників коледжу продовжує навчання в інших вищих навчальних закладах.

bud vid 03 01 10

2009 року на базі будівельного відділення розпочато підготовку фахівців за напрямом 192 Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізація «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн», кваліфікація технік-дизайнер. Студенти, які навчаються за цим фахом, вивчають такі дисципліни циклу професійної підготовки: конструкції будівель і споруд їх захист та опорядження, архітектурний кольоровий і просторовий дизайн, архітектурні деталі та обладнання інтер’єрів, основи технології і організації будівельного виробництва, кольороведення, рисунок і живопис, просторовий дизайн, облаштування інтер’єрів, технічний рисунок тощо. Випускники даної спеціальності мають змогу працювати дизайнерами інтер’єру будівель, оформляти й облаштовувати приміщення, створювати простір з неповторним стилем, аурою, енергетикою та продовжити своє навчання і здобути вищу освіту за фахом у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації.

14 bud vid 04 bud vid 05 bud vid 06  bud vid 07