foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаВідділенняБудівельне відділення

Будівельне відділення

Дисципліни відділення

 

 

ЗБ-1

1

Безпека життєдіяльності

Просторук Віктор Володимирович

 

2

Будівельне матеріалознавство

Ряба Галина Павлівна

 

3

Будівельні конструкції

Даценко Олег Іванович

 

4

Вступ до спеціальності

Ряба Галина Павлівна

 

5

Економічна теорія

Андрющенко Андрій Миколайович

 

6

Інженерна геодезія

Ряба Галина Павлівна

 

7

Інженерна геологія

Ряба Галина Павлівна

 

8

Інженерне креслення

Булавка Олександр Іванович

 

9

Іноземна мова (ЗПС)

Карбовська Людмила Вікторівна

 

10

Історія України

Поліщук Наталія Петрівна

 

11

Культурологія

Даценко Тетяна Автономівна

 

12

Навч. практика з геодезії

Ряба Галина Павлівна

 

13

Опір матеріалів

Самардак Олександр Віталійович

 

14

Основи правознавства

Маліванчук Віталій Володимирович

 

15

Соціологія

Міняйло Оксана Олексіївна

 

16

Теоретична механіка

Самардак Олександр Віталійович

 

17

Хімія

Тарнавська Світлана Петрівна

 

 

separator

 

 

ЗБ-2

1

Агропромислові будівлі і споруди

Соколенко Сергій Васильович

 

2

Безпека життєдіяльності

Просторук Віктор Володимирович

 

3

Будівельна механіка

 

 

4

Будівельна техніка

Соколенко Сергій Васильович

 

5

Будівельні конструкції

Даценко Олег Іванович

 

6

Вища математика

Копійченко Надія Олександрівна

 

7

Економіка в будівництві

Піддубний Юрій В’ячеславович

 

8

Електротехніка в будівництві

Антонов Іван Ігорович

 

9

Іноземна мова (ЗПС)

Карбовська Людмила Вікторівна

 

10

ОРБК

Бридкий Олександр Володимирович

 

11

Основи екології

Іжко Алла Володимирівна

 

12

Основи охорони праці

Булавка Олександр Іванович

 

13

Основи систем автоматизованого проектування

Бридкий Олександр Володимирович

 

14

Реконструкція будівель і споруд

Свірідов Олександр Вікторович

 

15

Технологія і організація будівельного виробництва

Булавка Олександр Іванович

 

16

Українська мова (ЗПС)

Коломинська Тетяна Борисівна

 

17

Фізика

Антонов Іван Ігорович

 

18

Ціноутворення в будівництві

 

 

 

separator

 

 

ЗБ-3

1

Дипломне проектування

 

 

2

Економіка в будівництві

Піддубний Юрій В’ячеславович

 

3

Експлуатація будівель і споруд

Соколенко Сергій Васильович

 

4

Етика ділового спілкування

 

 

5

Метрологія і стандартизація

Самардак Олександр Віталійович

 

6

Основи підприємництва і управлінської діяльності

Іванова Валентина Василівна

 

7

Основи правознавства

Маліванчук Віталій Володимирович

 

8

Охорона праці в галузі

Булавка Олександр Іванович

 

9

Переддипломна практика

 

 

10

Реконструкція будівель і споруд

Свірідов Олександр Вікторович

 

11

Санітарно-технічне обладнання будівель

Соколенко Сергій Васильович

 

12

Технологія і організація будівельного виробництва

Горпинченко Віктор Володимирович

 

 

separator

 

Закріплення дисциплін за викладачами, групи ЗБ-1, ЗБ-2, ЗБ-3

 

Андрющенко Андрій Миколайович

Економічна теорія

Антонов Іван Ігорович

Електротехніка в будівництві

Фізика

Бридкий Олександр Володимирович

ОРБК

Основи систем автоматизованого проектування

Булавка Олександр Іванович

Інженерне креслення

Основи охорони праці

Технологія і організація будівельного виробництва

Охорона праці в галузі

Горпинченко Віктор Володимирович

Технологія і організація будівельного виробництва

Даценко Олег Іванович

Будівельні конструкції

Даценко Тетяна Автономівна

Культурологія

Іванова Валентина Василівна

Основи підприємництва і управлінської діяльності

Іжко Алла Володимирівна

Основи екології

Карбовська Людмила Вікторівна

Іноземна мова (ЗПС)

Коломинська Тетяна Борисівна

Українська мова (ЗПС)

Копійченко Надія Олександрівна

Вища математика

Маліванчук Віталій Володимирович

Основи правознавства

Міняйло Оксана Олексіївна

Соціологія

Піддубний Юрій В’ячеславович

Економіка в будівництві

Поліщук Наталія Петрівна

Історія України

Просторук Віктор Володимирович

Безпека життєдіяльності

Ряба Галина Павлівна

Будівельне матеріалознавство

Вступ до спеціальності

Інженерна геодезія

Інженерна геологія

Навч. практика з геодезії

Самардак Олександр Віталійович

Опір матеріалів

Теоретична механіка

Метрологія і стандартизація

Свірідов Олександр Вікторович

Реконструкція будівель і споруд

Соколенко Сергій Васильович

Агропромислові будівлі і споруди

Будівельна техніка

Експлуатація будівель і споруд

Санітарно-технічне обладнання будівель

Тарнавська Світлана Петрівна

Хімія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

by joomlana.net