01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

60У 2005 році закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини, магістр за спеціальністю філологія та історія.

У коледжі працюю з 2005 року на посаді викладача суспільних дисциплін, а з 2006 року була призначена головою студентської профспілки. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». В лютому - березні 2013р пройшла курси підвищення кваліфікації в Уманському інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

За результативну роботу з обдарованою молоддю, впровадження сучасних методів навчання, сумлінну працю та професійну майстерність неодноразово вручалися подяки та грамоти.

Грамота за високу майстерність у вихованні студентської молоді та з нагоди Дня знань – 2011р;

Грамота за сумлінну творчу працю та з нагоди 85- річчя заснування навчального закладу – 2012р;

Подяка «Куратор- друг»- 2013р;

Грамота за створення дієвої системи виховної роботи в академічній групі- 2014р;

Грамота за багаторічну участь у конкурсі «Педагогічні інновації» та у зв’язку із занесенням до Книги Пошани ДУ НМЦ «Агроосвіта»- 2015р.

separator

Навчально-методичні матеріали для завантаження