foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівПОЛІЩУК НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надавайте в аудиторію 105.

ПОЛІЩУК НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА

 

60У 2005 році закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини, магістр за спеціальністю філологія та історія.

У коледжі працюю з 2005 року на посаді викладача суспільних дисциплін, а з 2006 року була призначена головою студентської профспілки. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії». В лютому - березні 2013р пройшла курси підвищення кваліфікації в Уманському інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

За результативну роботу з обдарованою молоддю, впровадження сучасних методів навчання, сумлінну працю та професійну майстерність неодноразово вручалися подяки та грамоти.

Грамота за високу майстерність у вихованні студентської молоді та з нагоди Дня знань – 2011р;

Грамота за сумлінну творчу працю та з нагоди 85- річчя заснування навчального закладу – 2012р;

Подяка «Куратор- друг»- 2013р;

Грамота за створення дієвої системи виховної роботи в академічній групі- 2014р;

Грамота за багаторічну участь у конкурсі «Педагогічні інновації» та у зв’язку із занесенням до Книги Пошани ДУ НМЦ «Агроосвіта»- 2015р.

separator

Навчально-методичні матеріали для завантаження


by joomlana.net