01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

Shvec

Викладач. Закінчила Черкаський художньо-технічний коледж і здобула кваліфікацію художник-модельєр, 2011. Закінчила Черкаський державний технологічний університет, здобула ступінь вищої освіти бакалавр за спеціальністю «Дизайн» та отримала професійну кваліфікацію дизайнер-виконавець з дизайну ландшафтного середовища II категорії, 2017 та здобула ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Дизайн», освітня програма «Дизайн (за видами)», 2019.

Публікації: IV Всеукраїнська конференція «Соціальні та гуманітарні технології філософсько-освітній аспект», доповідь на тему: «Біомімікрія: новаторство, навіяне природою», 2018, Черкаси.

IV Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 20й річниці кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету та 40й річниці Обласного художнього музею імені Олексія Шовкуненка «Соціокультурні тенденції розвитку сучасного мистецтва та дизайну», тезиси, розроблені спільно з викладачем кафедри дизайну Литовченко В.В., «Природні форми, живі організми і структури як об’єкт пізнання і дослідження в біомімікрії», 2018, Херсон.

Науково-практична конференція Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2018/2019 навчального року зі спеціалізації «Технічна естетика», презентація дипломного проекту магістра на тему: «Застосування принципів біомімікрії в дизайн-проектуванні конвертерів вітрової енергії. HUMMINGBIRD», 2019, Харків.

Участь у конкурсах та виставках: Диплом учасника виставки робіт студентів та викладачів ЧДТУ кафедри дизайну спеціалізації промисловий дизайн «Дизайн-проект ландшафтного оформлення території ТОВ «Фабрика агрохімікатів», 2018, Черкаси.

Диплом 2 ступеня на міжнародній виставці–конкурсі студентських робіт з промислового дизайну «7 sense» за проект «Конвертер вітрової енергії з інноваційним принципом дії», 2018, Черкаси.

Диплом 2 ступеня на огляді-конкурсі дипломних проектів, що проходив у Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка, у номінації «Ландшафтна архітектура», за дипломний проект: «Дизайн-проект ландшафтного оформлення території ТОВ «Фабрика агрохімікатів», 2018, Черкаси.

Участь у виставці робіт студентів дизайнерів Черкаського державного технологічного університету в Черкаському обласному художньому музеї з проектом магістра на тему: «Застосування принципів біомімікрії в дизайн-проектуванні конвертерів вітрової енергії», 2019, Черкаси.

Викладач дисциплін: «Основи архітектурного проектування», «Основи композиції», «Кольоровий і просторовий дизайн», «3d-графіка», «Технічний рисунок і основи графічного дизайну», «Архітектурні деталі та дизайн інтер’єру», «Моделювання та макетування».

 

separator

 Навчально-методичні матеріали для завантаження

.