foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівБУЛАВКА АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надавайте в аудиторію 105.

БУЛАВКА АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА

 

IzhkoПрактичний психолог, викладач психології та екології; стаж педагогічної діяльності 5 років. Працює з 2010 року.

Здобула диплом спеціаліста Уманського державного педагогічного університету ім..П.Тичини у 2010 році за спеціальністю «біологія та практична психологія».

Закінчила Тернопільський національний економічний університет в 2013 році., освітній рівень –магістр , спеціальність «соціальна робота».

Надрукована стаття в журналі «Психологія і суспільство» в 2013р.

Атестувалася у 2013 році, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Педагогічне кредо «Вік живи – вік учись».

separator

 

Навчально-методичні матеріали для завантаження 

by joomlana.net