foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівТАРНАВСЬКА СВІТЛАНА ПЕТРІВНА

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надавайте в аудиторію 105.

ТАРНАВСЬКА СВІТЛАНА ПЕТРІВНА

 

TarnavskaВикладач біології і хімії, стаж педагогічної діяльності 20 р.

Працює у навчальному закладі викладачем біології і хімії із 1994 року.

Освіта: вища, закінчила Український державний аграрний університет (УДАУ),1993р. за спеціальністю захист рослин, педагогічний факультет УДАУ, 1994р. за спеціальністю професійне навчання ( спеціальні та технічні дисципліни), психолого-педагогічне відділення Дослідницького центру Міністерства освіти і науки України при національному університеті «Львівська політехніка», 2006р. спеціальність викладач хімії та біології.

Атестувалась у 2014р., підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» .

Педагогічне кредо: « Мудрий не той, хто знає багато, а той, чиї знання корисні»

Педагогічна проблема: розвиток пізнавальної активності студентів на заняттях біології і хімії в умовах впровадження критичного мислення.

separator

 Навчально-методичні матеріали для завантаження

by joomlana.net