foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівСУХОНОС СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надавайте в аудиторію 105.

СУХОНОС СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА

 

 

72Викладач іноземної мови.

1991року закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю іноземна мова, освітній рівень – спеціаліст, присвоєна кваліфікація вчителя іноземної мови (англійська та німецька). З 1994 року до даного часу працює викладачем у ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС.

Викладає дисципліни: «Іноземна мова», «Іноземна мова за професійним спрямуванням».

Атестувалась у 2014р., підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

З 1998року завідує кабінетом Іноземних мов.

separator

 Навчально-методичні матеріали для завантаження

 

КУРАТОР НАВЧАЛЬНОЇ ГРУПИ

by joomlana.net