foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівКАРБОВСЬКА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надавайте в аудиторію 105.

КАРБОВСЬКА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА

 

70Викладач англійської мови. У 1990 році закінчила Черкаський державний педагогічний інститут за спеціальністю англійська та німецька мови, освітній рівень – спеціаліст, присвоєна кваліфікація учителя англійської та німецької мови.

З 1999 р до даного часу працює викладачем у ВСП Тальнівський будівеньно-економічний коледж УНУС.

Загальний стаж педагогічної діяльності 24 роки.

Викладає дисципліни: «Англійська мова», «Англійська мова за професійним спрямуванням».

Атестувалась у 2015 році, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «викладач - методист ».

Працює над реалізацією науково-методичної проблеми: «Особистісно зорієнтоване навчання іноземній мові як фактор формування позитивної навчальної діяльності».

Педагогічне кредо: «Навчати з любов`ю, з душею, з терпінням. Прикладати уміння, бажання, старання, зусилля для досягнення мети».

separator

 Навчально-методичні матеріали для завантаження


by joomlana.net