foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівПРОСТОРУК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надавайте в аудиторію 105.

ПРОСТОРУК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

 50

Викладач спеціальних дисциплін:

«Безпека життєдіяльності» та «Охорона праці»

Закінчив Уманський ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарський інститут ім. О.М.Горького у 1987 році за спеціальністю агрономія та присвоєно кваліфікацію вченого агронома.

Київський аграрний університет за спеціальністю професійне навчання (викладання спеціальних дисциплін) та присвоєно кваліфікацію спеціаліста – агроном-педагог у 1995 році.

Атестувався у 2011 році, підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» та підтверджено педагогічне звання «старший викладач».

Проходив стажування у 2013 році в Немішаєвському методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.

Педагогічне кредо викладача: «Я для студента, а не студент для мене».

separator

 

Навчально-методичні матеріали для завантаження

 

by joomlana.net