01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

29Викладач математики та вищої математики.

Закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім..П.Г.Тичини у 1980р. за спеціальністю математика і фізика, освітній рівень – спеціаліст, присвоєна кваліфікація учителя математики і фізики. З 1980 по 1986 рр. працювала у школі. З 1986р. до даного часу працює викладачем у ВСП Тальнівський будівельно – економічний коледж УНУС

Атестувалась у 2012р., підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтверджено педагогічне звання «викладач - методист».

Рішенням колегії Міністерства аграрної політики України від 24 листопада 2004р. №771-К нагороджена знаком «Відмінник аграрної освіти і науки» ІІІ ступеня, посвідчення №334.

Рішенням колегії Міністерства аграрної політики України від 4 червня 2007р. №202-К

Нагороджена трудовою відзнакою «Знак пошани», посвідчення №4775.

Педагогічне кредо: « Викладач – і сценарист, і режисер, і виконавець».

У газеті Навчально – методичного центру Міністерства аграрної політики України «Освіта АПК», №12(87), 2004р., стаття «Роль методичного об’єднання у забезпеченні якості навчального процесу»;

У збірнику виховних заходів       авторський сценарій виховної години до дня Чорнобильської трагедії «Білий птах з чорною ознакою».

separator

 Навчально-методичні матеріали для завантаження