foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівСВІРІДОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надсилайте адміністратору сайта або в аудиторію 105.

СВІРІДОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

 

40

Заступник директора з АГР, завідувач навчально-виробничої майстерні, викладач спеціаліст. Педагогічний стаж – 4 роки. Закінчив Львівський національний аграрний університет, за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво», магістр з промислового і цивільного будівництва, 2012р.separator

 

Рекомендована література:

 

separator

Навчально-методичні матеріали для завантаження

 

 

 

by joomlana.net