foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівЗАВІРЮХА ВАЛЕНТИН ПЕТРОВИЧ

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надсилайте адміністратору сайта або в аудиторію 105.

ЗАВІРЮХА ВАЛЕНТИН ПЕТРОВИЧ

 

27

 Закінчив Черкаський державний університет імені Б.Хмельницького за спеціальністю «Математика, фізика, інформатика та обчислювальна техніка» (1997 рік). Педагогічний стаж – 19 років.

Атестувався у 2016р., підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «викладач - методист».

Викладає дисципліни «Основи програмування та алгоритмічні мови», «Основи алгоритмізації»,  «Інформатика і комп'ютерна техніка», «Організація комп’ютерних мереж», «Розробка WEB-застосувань».

Сфера наукових інтересів: впровадження інтерактивних методів навчання та системного підходу до викладання предметів спеціального циклу.

В 2016 році у видавництві  «Освіта» надруковано 2 статті в журналі «Інформатика в школі» №2 і 3 на тему: «Програмування мовою Borland Delphi»(на допомогу вчителю).

separator

   Навчально-методичні матеріали для завантаження

 


by joomlana.net