01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Lupkan-O.V       Кандидат економічних наук, заступник директора з навчальної роботи з 2017 року.

У 2009 році закінчила Білоцерківський національний аграрний університет і отримала повну вищу освіту зі спеціальності «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства.

Протягом 2010-2012 рр. навчалася в очній аспірантурі за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами». У 2014 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Управління виробничим потенціалом сільськогосподарських підприємств».

Викладає дисципліни: «Економіка будівництва».

Сфера наукових інтересів: управління формуванням та використанням виробничо-ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств.

Наукові публікації: Автор понад 20 наукових робіт, з яких 3 – колективні монографії, 16 – статей у фахових виданнях України, 1 стаття у закордонному фаховому виданні, 7 матеріалів міжнародних конференцій.

 

separator

Навчально-методичні матеріали для завантаження