foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівАНЦІПОРОВИЧ ВІРА БОРИСІВНА

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надсилайте адміністратору сайта або в аудиторію 105.

АНЦІПОРОВИЧ ВІРА БОРИСІВНА

 

AnciperovuchЗакінчила Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова у 2016 році за спеціальністю політологія. Освітній рівень – спеціаліст, присвоєна кваліфікація викладача соціальних наук.

З 2016 року до даного часу працює викладачем у ВСП Тальнівський будівельно – економічний коледж УНУС.

Публікації: «Політика та глобальні проблеми суспільства» в 2016 році та «Проект Великої Болгарії» в 2015 році.

Викладає дисципліни: основи правознавства та соціологія.

by joomlana.net