foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівСОКОЛЮК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надсилайте адміністратору сайта або в аудиторію 105.

СОКОЛЮК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

 

48Викладач економічних дисциплін. Стаж педагогічної діяльності – 12 років. Стаж виробничої діяльності – 14 років.

Освіта: вища, закінчила з відзнакою Уманський Державний аграрний університет у 2005 році, за спеціальністю «Магістр з менеджменту» та Київський Національний університет біоресурсів та природокористування в 2009р. за спеціальністю «Облік і аудит».

Дисципліни, які викладає: «Бухгалтерський облік», «Облік і звітність в бюджетних установах», «Менеджмент», «Маркетинг».

separator

 

Навчально-методичні матеріали для завантаження

      

 

by joomlana.net