foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівБАСАРАБ ВОЛОДИМИР АКСЕНІЙОВИЧ

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надавайте в аудиторію 105.

БАСАРАБ ВОЛОДИМИР АКСЕНІЙОВИЧ

 

BasarabВикладач, спеціаліст вищої кате­горії, кандидат технічних наук. Педагогічний стаж – 14 років. Закінчив Київський державний технічний університет будівництва і архітекутри, за спеціальністю «Підйомно-транспортні будівельні дорожні машини і обладнання», інженер-механік, 1998 році.

Отримав диплом кандидата в 2013 році.

Викладач дисциплін: «Технологія і організація будівельного виробництва», «Експлуатація будівель і споруд», «Теоретична механіка», «Будівельна техніка», «Опір матеріалів», « Агропромислові будівлі і споруди», «Будівельна механіка».

separator

Навчально-методичні матеріали для завантаження

 

by joomlana.net