foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


Ви тут: ГоловнаСторінки викладачівДЕДКОВА ОКСАНА СЕРГІЇВНА

 Шановні викладачі!

Для створення власної сторінки Вам необхідно подати наступний матеріал: коротку автобіографію, стаж роботи, предмети що викладаєте, відомості про педагогічні досягнення, напрямок наукових інтересів, тощо.

З метою он-лайн доступу студентів коледжу до навчально-методичного забезпечення, Вам необхідно підготувати і подати в електронному вигляді навчально-методичний матеріал, що використовується під час занять. Матеріал повинен бути згрупований по предметах або курсах навчання.

Інформацію надавайте в аудиторію 105.

ДЕДКОВА ОКСАНА СЕРГІЇВНА

 

54Викладач економічних дисциплін; стаж  педагогічної діяльності  шість років. Працює у навчальному закладі  викладачем економічних дисциплін з 2010 року.

Освіта вища, закінчила Національний лісотехнічний університет у м. Львові  у  2010 році та Уманський національний університет садівництва у 2012 році спеціальність,  «Облік і аудит», освітньо – кваліфікаційна категорія: магістр з обліку і аудиту.

Стажування проходила в Інституті післядипломної освіти та дорадництва Уманського НУС 2015 року.

Посада, яку займає педагогічний працівник: з 2010 року викладач спеціальних дисциплін циклової комісії професійно-практичної підготовки спеціалістів фаху 5.03050901 «Бухгалтерський облік» та 5.03050801 «Фінанси і кредит».

Дисципліни, що викладає: Банківські операції, Бухгалтерський облік і звітність в комерційних банках, Статистика, Статистика підприємств.


separator

Навчально-методичні матеріали для завантаження:


 

by joomlana.net