01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

Не варто починати спілкування,в якому Ви зацікавлені, з публічної відстані. Установлення позитивного контакту в цьому випадку є майже неможливим.

Перші фрази краще вимовити, підійшовши на соціальну або формальну відстань ( залежно від взаємин із співрозмовником ).

Найважливіші слова варто говорити на особистій дистанції. Оскільки така дистанція є характерною для бесіди близьких знайомих, друзів, то співрозмовник підсвідомо налаштовується вислухати Вас і допомогти за необхідності.

Якщо ми на початку розмови, «підготувавши грунт », наблизимося до

співрозмовника на одну сходинку ( наприклад, із соціальної дистанції на особисту), то швидше за все, викличемо його прихильність. Якщо ж перескочимо через сходинку, ефект буде зворотним!

Стіл між співрозмовниками ніби збільшує дистанцію, надає бесіді офіційності.

Потрібно самому програмувати простір спілкування.

Поважайте особистий простір співрозмовника!

Почуття відповідності надзвичайно важливе в роботі педагога і всіх тих, для кого засоби вербальної і невербальної комунікації є інструментом професійної діяльності.