01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 


Кілька порад Дороті Сарнофф :


  1. 1.Що б Ви не робили, не робіть це розслаблено. Тримайте себе не в напружені, а в енергійному стані. Ви справляєте гарне враження, коли поводитеся енергійно. Безвільно розслабивши тіло, Ви тільки означите свою присутність.
  2. 2.Говоріть живо й натхненно – це найкраща косметика. Йдеться про миттєву посмішку: - це горизонтальне напруження м΄язів, тоді як натхнення – вертикальне. Вона злегка піднімає щоки й запалює Ваші очі. Спробуйте – побачите.
  3. 3.Коли Ви розмовляєте, намагайтесь дивитися саме в очі. Часто люди дивляться не в очі, а на очі, у кращому випадку в одне око співрозмовникові. Це робить погляд сталим, неживим. Коли погляд переходить від одного ока співрозмовника до іншого, Ви бачите його душу.
  4. 4.Не метушіться! Якщо Ви спостерігатимете певний час, то побачите, як багато у світі метушливих людей: вони крутять в пальцях олівці, каблучки, намисто, ланцюжки, згинають та розгинають скріпки. Часто ми не усвідомлюємо, що робимо, але наші манери відволікають увагу тих, хто нас слухає.
  5. 5.Не ховайтеся за своє волосся. У людей є бажання бачити ваші очі. Спробуйте упорядкувати волосся і подивитись, яке враження це справить на Ваших співрозмовників. Частіше це сприяє підвищенню Вашого авторитету.
  6. 6.Активно слухайте і промовляйте. Пам'ятайте, що під час зустрічі Вас однаково добре видно і коли Ви говорите, і коли мовчите. Виявляйте увагу і тілом, і очима, інакше у співрозмовника складеться неправильне враження. Уміння слухати робить Вас в очах інших гарним оратором.