01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Сторінка директора

Подяка

 Шановні колеги, усі працівники коледжу!

Висловлюю Вам глибоку вдячність за активну участь у роботах з підготовки належного санітарного та естетичного стану на території коледжу та прилеглої території навколо навчального закладу. Дякую Вам за розуміння, підтримку рішень адміністрації, високу виконавську дисципліну. Тільки разом ми зробимо наш коледж затишним, привабливим, авторитетним та зразковим. Зичу Вам і Вашим родинам благополуччя і достатку, Миру, Щастя і Добра!

Миру нашій Україні!

З повагою директор коледжу А.М.Андрющенко

Тест

галерея

тест

{gallery}2017-2018/04-kviten/student_roku_2018{/gallery}

Привітання!!!

Vitanya2018

  Шановні колеги, дорогі студенти та батьки!

Щиро вітаю Вас із Воскресінням Христовим!

Божої благодаті Вам, щедрого святкового столу, чистих помислів та душевного спокою, миру Вашим душам та нашій рідній Україні!

 Директор коледжу А.М.Андрющенко

Підтримання петиції

 Шановні студенти та колеги, запрошую вас приєднатися і підтримати петицію "Підтримання Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації)".

petucia 

Підтримати дану петицію ви можете за посиланням.

Законопроектом пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу України, виключивши норму діючої редакції, яка передбачає можливість передачі з 1 січня 2018 року вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, що здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнем «молодший спеціаліст», на фінансування до місцевих бюджетів. Нова редакція підпункту «в» пункту 7 частини першої ст.87 Бюджетного кодексу України дозволить чітко визначити, що вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації (коледжі, технікуми), фінансуються саме з коштів Державного бюджету України, до законодавчого врегулювання їх статусу та віднесення до відповідного рівня вищої освіти.