foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

 Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»


facebook       youtube      vk      google

НАШ ЗАКЛАД В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Шановні колеги!

Запрошую Вас на засідання циклової комісії спеціальних і профілюючих предметів фаху   071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 121 «Інженерія програмного забезпечення», яке відбудеться 26 лютого 2018 року о 10.40 (перерва після другої пари) в аудиторії №15.

Явка всіх членів комісії обов‘язкова.

Голова циклової комісії Завірюха В.П.

Козацька каша 2011 рік

47"Смачні борщ і каша, як є шматок м'яса" - цю давню українську приказку знову підтвердили козацькі кашовари нашого коледжа.

Страви української кухні своїми коренями сягають у сиву давнину.Чи знаєте ви, що деякі з них дійшли до нас ще із часів трипільської культури? Харчування українців завжди обумовлювалося не тільки смаками окремої особи, а й її матеріальними статками, релігійністю, особливостями місцевості, де вона мешкала.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

by joomlana.net