01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Публікації

Нуково-практична конференція

01Завершальним етапом декади циклової комісії будівельного відділення стало проведення внутрішньої науково-практичної конференції «Екологічні технології» в якій взяли участь студенти нашого коледжу:

Федорчук Владислав (БП-23) з темами доповідей «Житлові будинки з соломи» , «Компостно-траншейна теплиця», Алійчук Вадим (БС-31) – «Розробка приладу контролю забруднення рідини», Будюк Дарина (БС-22) – «Аероіонізація», Куклін Максим (БС-21) «Сорбційне очищення стічних вод від нафтопродуктів», Гарбар Анатолій (БС-21) – «Дослідження фільтру з пісочним наповнювачем», Журба Олександр (БС-31) – «Альтернативна енергетика», Сергеєва Аліна (БС-22) – «Торсійні поля», Чорноконь Ярослав (БС-31) – «Вода», Безверха Руслана (БС-32) – «Дзеркала в інтер’єрі або використання дзеркал в інтер’єрі», Лозова Аліна (БС-32) – «Кольори в дизайні інтер’єрів».

Брейн-ринг

В рамках декади циклової комісії спеціальних та профілюючих дисциплін, спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» в якому взяли участь студенти будівельного відділення:

01 02 03 04

група БС-11Фещенко Мирослав, Нехаєнко Владислав, Вдовиченко Богдан, Варгач Дмитро;

група БС-12 Свірідова Юлія, Бубнова Дар׳я, Алійчук Богдан, Лобунець Денис;

група БС-31 Кабаєв Роман, Журба Олександр, Алійчук Вадим, Караульний Максим;

група БС-32 Новіков Едуард, Лозова Аліна, Безверха Руслана, Назаренко Анастасія.

Перемогу здобули першокурсники групи БС-11.

Вітаємо переможців!

.

КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ

05 n 31 травня 2018 року було проведено конкурс робітничої майстерності «Кращий за професією» будівельного відділення.

В заході, який проходив в навчальній майстерні, взяли участь студенти групи БС – 31: Алійчук Вадим, Караульний Максим, Чорноконь Ярослав, Кабаєв Роман, Киба Олександр, Журба Олександр.

Конкурс оцінювали члени журі: Самардак Олександр Віталійович – голова циклової комісії, викладач; Булавка Олександр Іванович – викладач «Охорони праці»; Ряба Галина Павлівна – викладач «Інженерної геодезії», Каплюченко Микола Андрійович – завідувач навчально-виробничої практики, Федорчук Владислав – студент групи БС переможець крнкурсу «Студент-року 2017» та «Кращий за професією - 2017».

Виставка

В коледжі проведено виставку творчих робіт студентів спеціалізації «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн» в якій взяли участь студенти груп БС-22 та БС-32.

33921601 347917039067389 4000034949800394752 n 33965550 347916712400755 4051619203537436672 n 33984664 347915549067538 1159243516077932544 n 34086984 347915039067589 1610739721003073536 n 34046275 347913849067708 6188885412103061504 n

.

Зустріч з абітурієнтами

 01 nВ рамках декади циклової комісії спеціальних та профілюючих дисциплін було організовано зустріч з випускниками 9 класу Тальнівської загальноосвітньої школи I-II ступенів № 3.

Майбутнім абітурієнтам голова циклової комісії будівельного відділення – Самардак Олександр Віталійович та викладач будівельних дисциплін – Даценко Олег Іванович презентували будівельні спеціальності та ознайомили з матеріально-технічною базою коледжу.

02 n 03 n 04 n

.