01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

ATO 10Сонячний ранок 15 жовтня 2015 року доповнив святковості для всіх студентів коледжу. Адже чекали гостей. На перервах у холі демонстрували відеокліпи та слайди козацької тематики, тематики боротьби обстоювання своєї землі на Сході воїнами-патріотами України. Студентська рада коледжу доклала чимало зусиль, аби зустріти гостей щиро й гостинно. І ось о 13 годині завітали запрошені шановні учасники АТО: Андрій Гресько, Василь Данилюк та волонтер Тальнівщини Петро Шандиба. Кожний їх виступ, а втім, кожне слово, було на слуху в студентів та викликало почуття гордості за захисників України, їх патріотизм та надзвичайну силу волі й стійкість духу.

ATO 02 ATO 13 ATO 14 ATO 11

А далі – запитання від студентів та молодих викладачів. Відповіді – чіткі, правдиві, змістовні, і, звичайно, – гідні для Українського солдата.

Слухаючи їх, мужніх, витривалих, нескорених, вірних присязі, ще і ще раз усвідомлюєш, що українська нація – незламна, що той священний козацький дух назавжди поселився в серцях українців.

Гостинно віншували гостей аматори мистецтва коледжу: Стас Зажирєлов, що виконав власну пісню про героїв АТО, акомпонуючи на гітарі, Світлана Жуняк, художній керівник коледжу, торкнула душу присутніх, майстерно володіючи скрипкою, а вічно молодий вальс навіяв кожному спогади про щось своє, сокровенне…

На завершення святкової зустрічі воїнам вручили троянди, а директор коледжу Андрющенко Андрій Миколайович, кандидат економічних наук, доцент, зворушений розповідями воїнів, щирістю молодих артистів, адже все це було органічно вплетено, подякував захисникам України за їх героїзм, честь, гідність, незламний стійкий дух українця-патріота.

ATO 01 ATO 03 ATO 04 ATO 05 ATO 06 ATO 07 ATO 08 ATO 09 ATO 12 ATO 15

Додати коментар

Захисний код
Оновити