01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 1«Сильні, сміливі, спритні» - під таким гаслом 16 вересня проходило відкриття олімпійського тижня, присвячене Дню фізичної культури і спорту серед студентів І курсу коледжу, яке відкрила заступник директора з виховної роботи Даценко Тетяна Автономівна. Навчальні групи першокурсників, що вишикувалися до відкриття свята, відрізнялися одна від одної кольором спортивного одягу. Щиро, з побажанням успіху не тільки в спорті, а й у навчанні та віри в перемогу, звернувся до студентів директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент Андрій Миколайович Андрющенко.

Під музичний супровід, що забезпечував Станіслав Анатолійович Мирончук, спортивні ігри, конкурси, змагання між першокурсниками проходили весело, емоційно, активно. Викладачі фізвиховання Владислав Вікторович Топтун та Станіслав Євгенійович Вовк професійно й майстерно організовували цікаві різноманітні види спортивного дійства.

DSCN2943   DSCN2987   DSCN3055   DSCN3076

А далі – презентація традиційної «Студентської каші», яку готували ще заздалегідь кашовари кожної навчальної групи.

Вкраїнська мрія золота,

О, символ нації незламний!

Моя любов, моя мета –

Ти – незрівнянна Каша з Салом!

Так високо «підняли» кашу будівельники 20 групи.

Каша – годувальниця і гуртувальниця. Студенти варять її самі – навчаються життю. При ній вони об‘єднані однією справою, каша їх згуртовує, спонукає до творчості.

І ось завершення свята. Голова журі, директор коледжу, разом з головою студпрофкому Поліщук Наталією Петрівною вручають диплом переможців студентам відділення програмування. Усі групи отримали нагороди: дипломи за спортивні змагання, обереги за конкурс на смачну кашу та солодощі.

Ще довго першокурсники куштували свій витвір – кашу, лунала музика. Свято продовжувалося.

DSCN3095 DSCN3101 DSCN3129

DSCN3136 DSCN3168 DSCN3175 DSCN3207

Додати коментар

Захисний код
Оновити