01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

Із шаною до людей

Трепетними словами, що продекламувала викладач української мови та літератури Людмила Петрівна Горденко, розпочалася зустріч студентів та викладачів коледжу із одинокими людьми поважного віку територіального центру міста Тального.

01 02 03


Добрий день вам, люди добрі,

Що зібрались в цій господі.

Раді всіх ми вас вітати,

Щастя і добра бажати.

 

Ви працею повагу заслужили,

Турботою і вірою в життя.

Ви людські долі світлими робили,

І відкривали їм щасливе майбуття.

 

Ви плідно та успішно працювали

Багато років і десятиліть.

Та визнання і слави не чекали,

А працювали чесно кожну мить.

 

Спасибі всім і кожному окремо

Вам, сивочолі люди, від душі!

Сьогодні ми любов свою несемо

Даруємо пісні вам і вірші.

 

Промчали роки, навіть трохи щемно,

За горизонти молодість спливла.

Вклоняємось вам, дорогі, доземно.

Бажаємо здоров'я і тепла.

 

Нехай для Вас же сонце світить

І квіти ніжності цвітуть

Нехай в добрі, у щасті й мирі

Усі роки пройдуть!!!

 04 05 06

Щирі та теплі вітання з побажаннями доброго здоров‘я та довгого віку звучали з уст студентів коледжу: Дар‘ї Царенко, Станіслава Зажирєлова та Наталі Романенко, а пісні та вірші у їх виконанні викликали у присутніх роздуми, сльози і радість, віру і сподівання. Кожного учасника концерту вдячні глядачі щедро обдаровували оплесками, адже до них завітали особливі митці – переможці студентських фестивалів та конкурсів, як районних і обласних, так і регіональних та всеукраїнських.

Крім щирого слова та мелодійної пісні, шанованих людей пригостили гостинцем. По завершенню зустрічі заступник директора з виховної роботи Даценко Тетяна Автономівна з гордістю представила кожного учасника дійства та висловила впевненість, що коли ось така молодь – патріоти своєї землі, серця котрих наповнені добром, милосердям, щирістю – Україна буде мирною і щасливою.

07 08

Додати коментар

Захисний код
Оновити