01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

DSC 01Козак-чесна, смілива людина

Найдороща йому- Україна!

Козак- слабкому захисник,

Цінити побратимство звик,

Козак-усім народам друг

І лицарський у нього дух.

Під таким гаслом пройшов 25.05.2015 року на стадіоні коледжу спортивно - масовий захід «Козацькі забави», який провели викладачі фізичної культури Черепенко С.П., Топтун В.В., Вовк С.Г.

У змаганнях взяли участь студенти першого курсу і присвятили їх завершенню навчального року. Студентська молодь підтвердили історичну пам'ять поколінь, яка живе у наших серцях, культурні традиції нашого народу та той невмирущий козацький дух, який загартовує, дає силу віри у непереможність українського народу і що козацькому роду нема переводу.

DSC 02 DSC 03 DSC 04 DSC 05

  Студенти першокурсники випробовували себе у конкурсах: «Чим далі застрибни», «Естафета з бочками», « Несе Галя воду », де дівчата - студентки на коромислі намагалися пронести відра з водою так тихо, щоб не вихлюпнулася ні краплинка води. А далі знову хлопці змагалися у конкурсах: «Стрибки в мішках», «Забери товариша», «Випий запашного квасу». А завершувався конкурс дружнім перетягуванням канату.

DSC 06 DSC 07 DSC 08 DSC 09

По завершенню заходу директор коледжу Анрющенко А.М. за участь та волю до перемоги вручив командам груп БС-11, ЕС-14, ФС-15, ПС-16 подяки та подарунки у вигляді солодощів.

DSC 10 DSC 11 DSC 12 DSC 13

Додати коментар

Захисний код
Оновити