01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

01Під таким гаслом проходив мітинг-реквієм до Дня пам‘яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля пам‘ятника майору О.Скворцову, який загинув визволяючи м. Тальне. Саме сюди, урочистою ходою, з державним прапором та живими квітами прийшли студенти коледжу, учні ліцею разом із дирекцією й викладачами вшанувати пам‘ять полеглих.

Після історичної довідки та покладання квітів, мітинг-реквієм оголошено відкритим. Звучить гімн України, приспущено прапор.

В.о. директора коледжу, доцент, кандидат економічних наук Андрющенко Андрій Миколайович у своєму виступі наголосив на неоціненний внесок українців у02 перемогу антигітлерівської коаліції над нацизмом: вояків Радянської Армії, УПА, етнічних українців у складі інших армій, партизанський рух та титанічну працю трудівників міст і сіл.

Також відзначив і те, що як Друга світова війна так і сьогодні війна на сході України, нав‘язані нашому народові. І, як підтвердження цьому, прозвучала пісня «Це не твоя війна» у виконанні гурту «Океан Ельзи».

Запалюються свічки. Оголошено хвилину мовчання.

03До присутніх звернулася Тресницька Валентина Никифорівна – директор економіко-математичного ліцею, донька фронтовика, яка передала спогади батька про буремне лихоліття війни та закликала шанувати пам‘ять полеглих, бути патріотами своєї Батьківщини.

Студенти коледжу та учні ліцею зачитали віршовані рядки вдячності солдату-воїну за мужність, за відвагу, за священний подвиг, за Велику Перемогу.

 

Зупинись, прислухайся на мить –

Кричить і мати, і дитина:

Хай буде мир! Хай більше не горить

У пеклі війн твоє життя, людино.


04

Додати коментар

Захисний код
Оновити