01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

photo-22-04-201522 квітня 2015 року на базі Черкаського комерційного технікуму відбулася VІ обласна олімпіада з математики. Наш навчальний заклад представляв студент групи ПС -16 Поліщук Володимир. У інтелектуальному змаганні брали участь  14 студентів І курсу та 16 студентів ІІ курсу вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Нажаль, ми не перемогли, проте маємо велику надію, що будучи студентом ІІ курсу Володимир здобуде перемогу, адже отримані результати наштовхують  саме на такі сподівання.   Володимир отримав диплом учасника обласної  олімпіади з математики, а його наставник - викладач математики та фізики Піддубна О.В. - подяку за підготовку учасника олімпіади.

Особливо хочеться відмітити  організацію проведення олімпіади. Для учасників та їх наставників студенти комерційного технікуму  провели екскурсію по музею навчального закладу, де багато уваги приділено студентам, які є гордістю навчального закладу. Бажаю Поліщуку Володимиру наснаги, творчих злетів, успіхів у навчанні та перемоги у наступних олімпіадах.


Викладач математики Піддубна О.В.

Додати коментар

Захисний код
Оновити