01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

SAM 01Упродовж вересня-жовтня цього року викладачі нашого коледжу активно здійснювали профорієнтаційну роботу серед випускників шкіл Тальнівського та сусідніх районів.

 

24 жовтня в смт. Маньківка на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» проходила профорієнтаційна акція «Випускник» для учнів 9-11 класів, організована районним центром зайнятості. Узяти участь у заході запросили і наш навчальний заклад.

 

SAM 03SAM 05SAM 02


Відповідальний секретар приймальної комісії Самардак О.В., викладачі Іванова В.В. та Бойко С.В., колишній випускник Канівець Олександр розповіли про спеціальності, які можна отримати в коледжі, матеріально-технічну базу, пільги для абітурієнтів, а також щодо подальшого навчання та можливостями працевлаштування. Студенти Даша Царенко та Станіслав Зажирєлов підготували музичні номери для маньківських школярів і запросили їх поповнити наші студентські ряди в новому навчальному році.


SAM 06SAM 04SAM 07

Додати коментар

Захисний код
Оновити