01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

oprosУ нашому коледжі останнім часом відбуваються зміни й ставлення до них у кожного різне. Для того, щоб зрозуміти, яких нововведень прагнуть студенти, яка основна причина їх вступу до нашого навчального закладу, за що вболівають і чим гордяться, якими проблемами переймаються - ми провели анонімне анкетування серед студентів усіх курсів.

Запитання анкети розробила методист нашого навчального закладу Копійченко Н.О. Спільно з кураторами академічних груп ми провели опитування серед студентів денного відділення.

В анкетуванні брали участь 278 студентів. Опрацювавши результати, ми маємо наступні дані.

За власним бажанням до нашого коледжу вступило 158 студентів, за порадою батьків – 74, за пропозицією друзів - 22, у 21 опитуваного не було бажання навчатися в школі, тому прийшли навчатися в коледж, на інші причини вступу вказали 3 студенти.

Серед опитаних, у школі дуже добре навчалися – 72 особи, абияк – 27, з різних дисциплін по - різному - 179 студентів.

Здобуваючи конкретну спеціальність, наші студенти керуються:

прагненням стати високоосвіченими фахівцями - 97 осіб;

бажанням стати культурною Людиною та розвинути свої здібності - 76 осіб;

бажанням пожити цікавим студентським життям - 29 осіб;

усвідомленням того, що без диплома важко чого-небудь досягнути в житті - 59 осіб;

з інших причин -29 осіб.

Після вступу до коледжу 209 студентів із 278 підтвердили хорошу думку про навчальний заклад, а 69 студентів зізналися, що побачене не співпало з їхньою уявою. Серед опитаних 203 студенти вважають себе «середняками», 57 -«сильними» і 18 «слабкими» в навчанні.

Загалом своє ставлення до навчання оцінюють так: 57 студентів вважають, що вчаться з повною віддачею сил і здібностей, 170 студентів стверджують, що навчаються не байдикуючи, але без особливої напруги, а також 51 студент зізнався, що не старається здобувати освіту.

Також ми з’ясували, що 214 студентів не пропускають заняття, а 64 опитуваних стверджують протилежне. Щодо пропусків занять без поважних причин 226 студентів указали, що від викладача це не залежить, а 52 особи думає по-іншому.

Опитувані студенти також внесли свої пропозиції стосовно поліпшення навчального процесу в коледжі. Більшість запропонувала такі зміни: забезпечити коледж комп'ютерною технікою, покращити побутові умови в навчальних корпусах та в гуртожитку, провести в гуртожиток інтернет та урізноманітнити меню в їдальні коледжу.

На запитання : «Якби Вам довелося зараз знов вибирати, Ви б стали вступати в коледж за своєю спеціальністю?» отримали таку відповідь:

так, став би вступати в коледж за цією спеціальністю -173 особи;

вступав би в коледж, але на іншу спеціальність - 38 осіб;

вступав би до іншого ВУЗу, але за тією ж спеціальністю - 28 осіб;

не став би здобувати вищу освіту - 17 осіб;

важко сказати - 22 особи.

На запитання «Чи гордитесь Ви, що є студентом нашого коледжу?» 92 студенти відповіли - «загалом так», 26 студентів – «загалом ні», 7 студентів - «звичайно, ні» і 153 студенти відповіли «так, звичайно».

Отже, аналізуючи проведене анкетування, можемо зробити висновок, що більшість студентів любить свій навчальний заклад, відвідує його з задоволенням, переймається його проблемами та робить свій вагомий внесок у його розвиток.

Хочеться подякувати всім, хто долучився до проведення анкетування і вказав правдиві відповіді на запитання. Вважаємо, що лише спільна співпраця та розуміння один одного допоможе нашому навчальному закладу подолати всі негаразди і з гордістю заявляти, що саме у нас студентів навчають, розуміють і підтримують.

 

 

Т.в.о. заступника директора з виховної роботи Коломинська Т.Б.,  

практичний психолог Іжко А.В.

Додати коментар

Захисний код
Оновити