01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

Заслужена перемога «Оріян» з тальнівського коледжу

Вже осінь до близу,IMG 2746

Вже сонце донизу.

Треба в хаті, треба

Світлонька із неба…

з такими глибинно-народними, мелодійно оспіваними, святково віншувальними поетичними рядками увійшов до глядацької зали з музиками, весільним гильцем та святим хлібом народний фольклорно-етнографічний гурт «Оріяни» ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС з фрагментом обрядового дійства «Весілля Свічки».

У цей день м.Умань приймала переможців регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» серед студентів-аграріїв ВНЗ І-ІV рівнів акредитації. IMG 2736Серед сузір’я талановитої студентської молоді України в конкурсній програмі засвітили свою зірку на фестивалі й учасники народного гурту коледжу. Духовно піднесено, урочо й велично «Оріяни» на сцені запалили свічку, що уособлює світло Сонця незгасного. Фрагмент народного дійства в постановці заслуженого працівника культури України, етнографа Вадима Мицика та художнього керівника колективу Наталії Михайлової ніби сколихнув залSAM 0636 глядачів, що відчули себе причетними до цього яскравого, колоритного дійства й мали змогу доторкнутися до глибин народної творчості, а натомість дарували оплески, своє захоплення та щирі усмішки.

Постійна кропітка праця колективу та репетиції принесли народному фольклорно-етнографічному гурту «Оріяни» успіх – брати участь у гала-концерті.

SAM 0641І ось нагородження. На сконструйовану велику сцену вселюдної площі міста Умані, а ще 5 жовтня було Днем міста, запрошуються для вітального слова та вручення нагород заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, голова оргкомітету фестивалю – Олександр Сень, народний депутат України – Антон Яценко, міський голова Юрій Бодров. Ведучі програми гала-концерту озвучують творчі колективи навчальних закладів України, що здобули перемогу. І ось хвилююча мить для коледжан: з рук Олександра Сеня «Оріяни» отримують Диплом І ступеня за підписом МінісSAM 0645тра М.В. Присяжнюка та цінний подарунок – відеокамеру. Успішний виступ «Оріян» став можливим також за допомоги директора коледжу Р.О.Пироженка, благодійника та мецената В.П.Мовчана, керівників сільгосппідприємств І.К.Терещука, І.В.Стеценка, Р.М.Лисенка, директора АТП 17137 В.І.Накопюка.

 

Тетяна Даценко

заступник директора коледжу з виховної роботи

Додати коментар

Захисний код
Оновити