01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

moloda ekonomika111 квітня 2013р. студенти-випускники груп ЕС-34, ЕС-35, ФС-36 економічного відділення нашого коледжу взяли участь у заходах, які були проведені Уманським  національним університетом садівництва до Дня молодої економіки. До Уманського НУС зїхалися студенти всіх структурних підрозділів, щоб позмагатись в інтелектуальних турнірах, у спорті тощо. Урочисто було відкрито IV Всеукраїнську наукову студентську конференцію «Молода економіка», в актовій залі проведено пленарне засідання, а також секційні засідання на кафедрах. Між студентами різних навчальних закладів було проведено інтелектуальний турнір, у якому перемогла команда КУБ («Клуб українських бухгалтерів») нашого Тальнівського будівельно-економічного коледжу, до якої ввійшли студенти групи ЕС – 34 Горпинченко Ольга, Мельник Віра, Михальченко Ілона, Котик Богдан, Дума Олександр та студент групи ЕС – 35 Бондаренко Віталій.

       У післяобідню пору в лісі дійство продовжилося, адже там було проведено цілий ряд спортивних заходів під назвою «Веселі старти». Наші студенти взяли участь в естафетах, а команда дівчат стала переможницею в міні-футболі, зокрема Бондаренко Маша (ЕС - 35), Олішевська Анастасія (ЕС - 35), Фещенко Юля (ЕС - 35), Васьковська Світлана (ЕС -34), Романенко Крістіна (ФС - 36). А ще були змагання на кращу газету до Дня молодої економіки, конкурс римованого слова (свої поезії читала Мельник Віра – ЕС -34) та пісні (пісню представила Овчарук Валерія – ЕС -34), конкурс приготування їжі, де журі одностайно визнало приготовлену кашу наших студентів найкраще оформленою та найсмачнішою. І хоча всі були стомлені, проте додому поверталися з веселим настроєм, позитивом та бажанням і надалі брати участь у таких заходах, які обєднують усіх студентів коледжів, що входять у структуру Уманського НУС.

    moloda ekonomika2 Дякуємо студентам, які достойно представили наш навчальний заклад, здобули перемогу та бажаємо подальших успіхів і перемог у студентському житті.

      Від імені адміністрації, викладацького та студентського колективів ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж хочеться подякувати організаторам  проведеного дійства Уманського національного університету садівництва за теплий прийом, хороше свято та чудовий настрій.

 

Куратори випускних груп Л.П. Горденко, Н.Я.Обміняна, голова циклової комісії економічних дисциплін Н.В. Соколюк.

Додати коментар

Захисний код
Оновити