01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

01В рамках декади циклової комісії спеціальних та профілюючих предметів спеціальності 192 “ Будівництво та цивільна інженерія” 17 травня 2019 р. в групі БП - 13 було проведено показове заняття з дисципліни «Інженерне креслення» на тему «Креслення генеральних планів».

Викладач Олександр Іванович Булавка за допомогою використання мультимедійних засобів у доступній формі розповів студентам про відмінності побудови генеральних планів промислових, сільськогосподарських та громадських будівель. Демонстрував, за допомогою проектора, зразки генеральних планів різних галузей виробництва.

Уміло проводилась мотива­ція навчальної діяльності студентів, що сприяло зростанню їхнього інтересу до вивчення нової теми.

02 03 04

Додати коментар

Захисний код
Оновити